2017 - podsumowanie

1/11/2018Mam w nawyku robić wszystko na ostatnią chwilę i przez to wszędzie się spóźniać. Skoro zwykle jestem po tyłach, to również podsumowanie roku dodam prawie dwa tygodnie po fakcie. 

Ten rok nie był dobry. Prywatnie był katastrofą. Pierwsza połowa roku zapowiadała się dobrze, zaczęłam powoli wstawać na nogi i wydawało się, że może być już tylko lepiej, niestety lipiec zniszczył wszystko i wyłączyłam się ze świata żywych, na kolejne, prawie pół roku. Jednak ostatnie dwa miesiące powoli dawały nową nadzieję, a ostatnie dni grudnia były paradoksalnie chyba jednymi z najszczęśliwszych w moim życiu, dały ponownie nadzieję. 


Jeśli chodzi o zdjęcia... ten rok również nie był obfity. Jedyne czego w tej kwestii dorobiłam się w tym roku, to nowy obiektyw. Wreszcie po tylu latach fotografowania przesiadłam się z wiekowych stałek z analogów na cudownego nikkora 50mm 1.8 ♥ (to tak apropo wiecznego bycia po tyłach) i wreszcie mam AF w ręce! Poza tym utwierdziłam się w tym, że kocham jasne kadry i konsekwentne dążyłam do "białego" portfolio. High key stało się moją miłością absolutną, a róż znakiem firmowym.

A oto zestawienie kilku moich ulubionych zdjęć z 2017
(nie są ułożone chronologicznie)


mod: Wiktoria Rygiel
mua: Aleksandra Zielonka


mod: Ilona Wróbel
mua: Gosia Rożek
hair: Weronika Walczak


mod: Wiktoria Rygiel
mua: Aleksandra Zielonka


mod: Karolina Paszek
mua: Gosia Rożek


mod: Sabina Naczyńska


mod: Nikola Lepiocha
mua: Gosia Rożek


mod: Maria Szymura


mod: Magda Surowiecka
mua: Gosia Rożek


mod: Magda Surowiecka
mua: Gosia Rożek


mod: Maria Szymura


mod: Michał Sulma
hair: Weronika WalczakMam wiele zaległości z 2017 roku. Są osoby, które dalej czekają na zdjęcia, a ja nie potrafię ich obrobić. Mam blokadę i myślę, że teraz już chyba zostawię je w spokoju. Po prostu odetnę się grubą kreską od 2017 roku i zacznę od nowa, z czystą głową.You Might Also Like

0 komentarze

Dziękuję :)

POLECANE

magda

Wiecie co uwielbiam robić kiedy nie mogę spać w nocy? Buszuję po internecie (głównie instagram) i szukam ciekawych twarzy. Kiedyś prz...

POPULARNE