słodka mery

6/28/2016Sesja spontan, dlatego mało zdjęć. Ostatnio konsekwentnie stawiam na jakość zamiast na ilość i chyba wychodzi mi to na dobre. Kiedyś podczas selekcji zdjęć, przeznaczałam do obróbki 3/4 tego co napstrykałam. Kiedy zaczęły się problemy z wyrobieniem się na czas, zniechęcałam się bardzo. Dlatego teraz stosuję bardzo rygorystyczne zasady podczas selekcji i wybieram tylko kilka tych najfajniejszych.

Te zdjęcia miałam zamiar opublikować tu w dzień dziecka, ale jakoś mi nie wyszło. Lubię je bardzo. Spodobało mi się różowe tło i mam już kilka kolejnych pomysłów, żeby stworzyć całą serię słodkich zdjęć z różowym tłem :)
mod: Maria Szymura

na sam początek moje ulubione zdjęcie :) chyba nie tylko moje, bo miało kilka udostępnień na instagramie przez jakieś fotograficzne stronki, taka tam mała ciekawostka :D

You Might Also Like

5 komentarze

 1. Mnie najbardziej zaś podobają się te z okularami i pyłem! Ogólnie rzecz biorąc, jak zawsze Twoje zdjęcia zachwycają, nie mogło być inaczej! Piękne kolory, urodziwa modelka, czegóż chcieć więcej?

  Pozdrawiam cieplutko, kochana!

  OdpowiedzUsuń
 2. Zaskakujesz mnie na każdym kroku swoimi zdjęciami :D Te zdjęcia z gwiazdką są super! Ogólnie cała sesja jest przesłodka i taka cukierkowa ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo intensywna i kontrastowa stylizacja, udana sesja! A pierwsze zdjęcie rzeczywiście, perfecto :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Zdecydowanie to jedna z moich ulubionych sesji Twojego autorstwa :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję :)

POLECANE

magda

Wiecie co uwielbiam robić kiedy nie mogę spać w nocy? Buszuję po internecie (głównie instagram) i szukam ciekawych twarzy. Kiedyś prz...

POPULARNE