WIELKANOC

4/05/2015


Nic szczególnego. Niby święta, ale nie czuć ich w ogóle. Zawsze obecność tych wiosennych świąt wyczuwałam poprzez ładne słoneczko (którego właściwie bardzo nie lubię), zieleń dookoła, bazie i jakiś taki zapach wiosny. W tym roku mam wrażenie, że chyba się COŚ KOMUŚ pomyliło i mamy bożonarodzeniową pogodę... Jeśli o mnie chodzi, to nie jestem zadowolona. Miałam ogromną nadzieję, że w tej przerwie od szkoły trochę się zrelaksuję i zrobię kilka fajnych i porządnych sesji. Niestety kapryśna pogoda totalnie mi to uniemożliwiła i kazała odwołać wszystkie plany. Wszyscy, którzy czytają tego bloga mają szczęście, że postanowiłam publikować tutaj posty, w których wypowiadam się z kulturą :) Niestety pomimo swojej zamkniętej w sobie i cichej osobowości jestem niemożliwym cholerykiem. Każdą sytuację, która nie jest taka jaka miała być chrzczę solidną wiązanka przekleństw i wulgaryzmów.
Z racji tego, że mamy Wielkanoc, chciałam złożyć jakieś życzenia. Nie lubię tego i nie umiem, więc napiszę tylko wesołych świąt i smacznego jajka ^^ a w zamian dodam kilka słodkich zdjęć. Robiłam je równo rok temu :)

*****************

Ostatnio wspominałam też o wystawia. Miałam ogarnąć jakąś fotorelację, ale no, nie dałam rady. Byłam tak przejęta tym wszystkim, że nawet zapomniałam aparatu. Co prawda było tam kilka osób, które dokumentowały wszystko, ale kiedy zobaczyłam te zdjęcia, to miałam ochotę płakać... mam nadzieję, że zbyt wiele osób do nich nie dotrze, bo to byłaby kompromitacja roku :) nie mam już sił zgłaszać nadużyć na facebooku, więc się poddaję i zostawiam to w cyberprzestrzeni z nadzieją, że nikt nie będzie komentował tego, jak wyszłam.
Moje zdjęcia dostały jedną osobną ścianę :) byłam zaskoczona, kiedy dotarłam na miejsce i wszystkie moje prace wisiały sobie razem w jednym miejscu. Zrobiłam zdjęcie, które umieściłam również na instagramie


oczywiście + 5465786974635678 do zajebistości dla bloggera za przekłamane kolory :3

tutaj można o tym troche poczytać :)
http://w.bibliotece.pl/blog/entry/3264/Wystawa_mlodych_i_zdolnych_fotografow/
http://www.tuzory.pl/wiadomosci,biblioteka-wystawa-mlodych-i-zdolnych-fotografow,wia5-3267-9301.html

You Might Also Like

5 komentarze

 1. Urocze te kurczątka ;) W tym roku wiosna faktycznie dziwaczna i pogoda nie sprzyja sesjom. Sama mam ochotę zrealizować coś fajnego, skoro wreszcie pozbyłam się gipsu z łapy, ale cóż, skoro co chwilę leje i wyjść z domu spokojnie się nie da? Trzeba to przetrzymać ;)
  Wystawy to ja ci już gratulowałam, a teraz jedynie powtórzę - gratuluję serdecznie! Zasłużone wyróżnienie!
  Pozdrawiam i również Wesołych Świąt, choć te praktycznie już się kończą.

  OdpowiedzUsuń
 2. To musiało być niesamowite przeżycie! Jak reakcja ludzi? Komentowali, podziwiali? : D
  A jeżeli o święta chodzi, to najzwyczajniej w świecie ich nie znoszę, więc w sumie się cieszę, że w tym roku jakoś tak spokojnie i bez tej całej bieganiny. : )

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Komentowali, podziwiali i gratulowali :D sama byłam zdziwiona, bo zapowiadało się drętwo. Nie jestem przyzwyczajona, więc czułam się niesamowicie skrępowana :D nie wiem tylko, czy liczba ludzi, która gromadziła się przy tych zdjęciach to potwierdzenie, że się podobały, czy było to spowodowane mini bufetem, który był rozłożony akurat przy tej ścianie :P

   Usuń

Dziękuję :)

POLECANE

magda

Wiecie co uwielbiam robić kiedy nie mogę spać w nocy? Buszuję po internecie (głównie instagram) i szukam ciekawych twarzy. Kiedyś prz...

POPULARNE