WYSTAWA

3/30/2015Jakiś czas temu wspomniałam w poście o wystawie fotograficznej, która mnie czeka. Właśnie nastąpił ten moment i za 2 dni po raz pierwszy moje zdjęcia ''zawisną''. Nie będzie to jednak moja autorska wystawa. Moje koleżanki i koledzy z profilu również będą prezentować swoje prace. Jedni więcej, drudzy mniej... ja osobiście wystawiam 10 swoich zdjęć - to chyba dużo. Jestem bardzo podekscytowana, ale odczuwam też wielki strach. Nigdy nie brałam czynnego udziału w tego typu imprezach i chociaż nie jest to mega wielkie wydarzenie, to i tak bardzo się tym przejmuję. Jestem wdzięczna mojej szkole, że organizuje co roku coś takiego. Zawsze jest to jakaś szansa na pokazanie siebie i tego co się tworzy jakiejś grupie odbiorców.
Postaram się w jakikolwiek sposób udokumentować te wydarzenie, ale nie wiem czy dam radę biegać z aparatem między ludźmi i robić reportaż. Jakieś zdjęcia na instagrama na pewno wpadną :)
Jeśli ktoś mieszka w pobliżu i jest zainteresowany, to zapraszam :)

You Might Also Like

5 komentarze

 1. Wielkie gratulacje. Czekam na choćby malutką fotorelację, bo jednak mam zbyt daleko, aby wpaść i zobaczyć to na własne oczy.

  OdpowiedzUsuń
 2. Kochana gratuluję, sama bym chętnie przyjechała ale nie dam rady dlatego porób parę zdjęć i dodaj posta z wystawy :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Wow, to musi być niesamowite przeżycie! Koniecznie zdaj relacje z tego dnia, bo ja już na samą myśl jestem cała podekscytowana! : D

  OdpowiedzUsuń
 4. Ogromne gratulacje.
  Gdybym tam była, to pognałabym na tę wystawę prędko.
  foxhurvia-art.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję :)

POLECANE

magda

Wiecie co uwielbiam robić kiedy nie mogę spać w nocy? Buszuję po internecie (głównie instagram) i szukam ciekawych twarzy. Kiedyś prz...

POPULARNE