26.08

8/26/2017Dziś jest magiczny 26.08. 
30 kresek na termometrze za oknem i 22 na liczniku... moim osobistym liczniku. 

Tradycyjnie wstawiam post z obowiązkowym urodzinowym zdjęciem... chociaż robione jakiś miesiąc temu, a nie dzisiaj - tak jak powinno być. 
Zwykle każde moje urodziny wyglądają tak samo. Coroczna rutyna, która wcale nigdy mi nie przeszkadzała. Nie lubię nowego, odczuwam wręcz paniczny lęk przed nieznanym, dlatego zawsze czułam się w tej sytuacji komfortowo. W tym roku było jednak inaczej. Rutyna została zakłócona, a w gronie najbliższych składających mi życzenia zabrakło jednej osoby. Jednej z najważniejszych.
Ciężko jest się przyzwyczaić do niektórych rzeczy, które zdarzają się nagle i całkowicie psują nasz pseudo poukładany mały świat. 


Jako małe dziecko odliczałam czas do urodzin i przeżywałam wyjątkowo ten dzień, dziś po prostu byłam.You Might Also Like

11 komentarze

 1. Wszystkiego najlepszego i samych wspaniałych kadrów! :) Współczuję straty bliskiej osoby,ale mimo wszystko pamiętaj,że 22 urodziny ma się tylko raz więc trzeba wchodzić w kolejny etap z uśmiechem na twarzy :) Życzę Ci też,aby kolejne urodziny były bardziej udane :)
  Ja sama od wielu lat nie traktuję urodzin jako wyjątkowego dnia,wręcz coraz mocniej odczuwam dzięki niemu,że się starzeję :< Jeszcze kilka miesięcy i na liczniku wybije mi 23,jejku jak ten czas szybko leci!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję kochana ;* tak, czas pędzi nieubłaganie... ktoś ostatnio powiedział mi, że im starszym sie jest, tym szybciej ten czas płynie... Tym bardziej nie możemy zapominać, że życie mamy jedno i warto przeżyć go dobrze! :)

   Usuń
 2. Piękny portret. Ja boję się każdych kolejnych urodzin. Boję się porażki, boję się zmierzania ze stagnacją.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie powinniśmy się bać, a starać przeżyć swoje życie jak najlepiej :)

   Usuń
 3. Wszystkiego najlepszego super fotografko! ;*

  OdpowiedzUsuń
 4. Spóźnione 100 lat ! Wszystkiego najlepszego :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Cudowne zdjęcie! Jest takie proste, a jednocześnie wyraża tyle emocji

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję :)

POLECANE

magda

Wiecie co uwielbiam robić kiedy nie mogę spać w nocy? Buszuję po internecie (głównie instagram) i szukam ciekawych twarzy. Kiedyś prz...

POPULARNE