2016

12/31/2016

Ostatnie godziny 2016 roku są idealnym czasem na kolejne podsumowanie minionych miesięcy. Chociaż jest to niesamowicie oklepany temat i czasem może nie ma sensu, to mimo wszystko lubię podsumowania. To taki moment, kiedy znowu mogę się odwrócić za siebie i przeanalizować jak wiele się u mnie zmieniło. Na lepsze oczywiście, bo tych gorszych rzeczy nie warto rozgrzebywać.
W ostatnim czasie nie było mnie tu trochę, dlatego teraz jest dobry moment, żeby wrócić.


Rok 2016 był dobry, naprawdę. Fotograficznie dużo lepszy od poprzedniego. Każdy kolejny jest pod tym względem lepszy od poprzednich, bo człowiek uczy się całe życie i z biegiem czasu staje się lepszy w tym co robi, a jego magiczne moce rosną w siłę. Może nie zaszalałam jeśli chodzi o częstotliwość wykonywania sesji, ale w tym roku zdecydowanie wpadło do mojego portfolio kilka perełek.

Poznałam w tym roku kolejne wspaniałe osoby. Sporo ciekawych spotkań, nowych doświadczeń. Uzyskałam tytuł fototechnika, przerzuciłam się całkowicie na pracę z RAWami, nauczyłam się nowych technik retuszu, poprawiłam swoją obróbkę, zaczęłam podchodzić inaczej do każdej sesji, zaczęłam stawiać swoje warunki, jestem pewniejsza siebie i wiem, że nie muszę za każdym razem stawiać samej siebie na najniższych szczeblach hierarchii ważności podczas współpracy z innymi osobami.

Podczas ostatnich 12 miesięcy wykonałam około 30 sesji. Część z nich w całości publikowałam tutaj, a z niektórych dodawałam tylko pojedyncze zdjęcia na fanpage. Jestem dumna z siebie widząc swoje kolejne postępy
Jako małe wizualne podsumowanie wybrałam kilka moich ulubionych zdjęć z tego roku.

. . .

Sobie i wam życzę wszystkiego fotograficznego oraz spełnienia planów i celów wyznaczonych na najbliższy czas. Nie pakujcie się w postanowienia, to nie ma sensu. Idźcie do przodu, a po jakimś czasie po prostu odwrócicie się, żeby zerknąć w tył i uświadomicie sobie, że się udało :)

Szczęśliwego Nowego!


Maria Szymura


Ilona Wróbel, Aleksandra Zielonka, Weronika Walczak


Bożena Dzierżęga, Aleksandra Zielonka


Naomi Muras, Paulina Kufieta


Sabina Naczyńska


Aleksandra Peter, Gosia Szczęsny


Martyna Petrow


Wioletta Ignacy


Naomi Muras, Kasia Janota


Maciek Tomko


Paulina Świstek


Laura Wileńska, Gosia Szczęsny


Naomi Muras


Karolina Mrowiec, Gosia Szczęsny


Maria Szymura, Gosia Szczęsny


Ilona Wróbel, Aleksandra Zielonka, Weronika Walczak, LOOUI


Edyta Kurczok


Natalia Syrek, Aleksandra Zielonka


Maria Szymura


Naomi Muras+ mała zapowiedź sesji sprzed kilku dni

Claudia Jagodzińska, Gosia Szczęsny


DZIĘKUJĘ !

You Might Also Like

11 komentarze

 1. Wiele świetnyxh kadrów. Dla mnie wyglądają jak profesjonalne. Gratuluję talentu i życzę w tym Nowym Roku wielu cudownych sesji portretowych. :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Super podsumowanie! Robisz przepiękne zdjęcia! :)

  OdpowiedzUsuń
 3. szczescia w nowym roku i wielu owocnych sesji ! :)))

  OdpowiedzUsuń
 4. Jestem zakochana w Twoich zdjęciach! To pierwsze mnie urzekło, fryzurka na myszke! <3

  OdpowiedzUsuń
 5. Roxana jestem pod wrażeniem Twojej pracy - widać jak niesamowicie dużo czasu i poświęcenia wkładasz w to, co robisz. Szacuneczek dla Ciebie i błagam, motywuj tak dalej <3 30 sesji, jejuuuu :>

  OdpowiedzUsuń
 6. Piękne fotografie. Ja jestem oddaną fanką tych 'stylizowanych' :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję :)

POLECANE

magda

Wiecie co uwielbiam robić kiedy nie mogę spać w nocy? Buszuję po internecie (głównie instagram) i szukam ciekawych twarzy. Kiedyś prz...

POPULARNE