m a r t a

9/05/2016
W ostatnim czasie próbowałam trochę swoich sił w czymś w stylu fashion. Nigdy nie ciągnęło mnie do tego typu zdjęć, ale właściwie czemu by nie próbować? Bardzo nie lubię robić ujęć całej postaci swoim aparatem, bo mam bzika na punkcie ostrości i wyraźnych szczegółów (tak jak można to podziwiać w portretach). Nie mam wypasionej lustrzanki, dlatego moje możliwości są ograniczone, ale póki co nie mogę narzekać :) grunt, że mam czym robić zdjęcia! Wierzę w to, jestem całkowicie pewna tego, że za jakiś czas będę mogła wreszcie przesiąść się na wyższą półkę i nie ubolewać już, że jakieś fajne ujęcie przeszło mi obok nosa, bo nie miałam możliwości. 

Oczywiście nie byłabym sobą, gdybym nie zrobiła chociaż kilku portretów :)


mod: Marta Oleszczak
mua: Aleksandra Zielonka
fot: Roxana MatlaYou Might Also Like

9 komentarze

 1. Nawet jeśli ujęcia fashion to nie Twoja bajka, to nie ma na co narzekać, bo efekt końcowy jest naprawdę świetny. Pierwszy, trzeci i siódmy kadr - piękne! Kolorystyka również bardzo dobra, delikatna, subtelna i nieprzesadzona. Po prostu wow! :) Ostatnio i ja stawiałam pierwsze kroki w tego typu zdjęciach, ale również czuję się lepiej w portretach, nie ma to jak skupienie się na szczegółach!

  OdpowiedzUsuń
 2. Ta sesja wypadla jak z profesjonalnego magazynu i nie pisze tego po to, aby slodzic, a pisze to, bo to prawda. Przepięknie!!! Gratluję telentu. No i pokazazalas,ze nie trzeba miec jakiejs mega dobrej lustrzanki z wysokiej półki, aby robic dobre zdjęcia.
  uwiecznij-chwile.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Czarujesz, świetne portrety i bardzo porządne fashion - szczerze nawet podoba mi się że ma takie nietuzinkowe miny, dodaje wyrazu

  OdpowiedzUsuń
 4. uwielbiam 14 zdjęcie! poza tym cała sesja piękna, warto było spróbować :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Niesamowite kadry, jak profesjonalne :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Genialna sesja. :) Próbowanie nowych rzeczy zawsze jest dobre. Ćwiczymy kreatywność i radzenie sobie z problemami! :)
  Zdolniacha z Ciebie!

  OdpowiedzUsuń
 7. Cudowna sesja! I piękna kolorystyka <3

  OdpowiedzUsuń
 8. "Nie mam wypasionej lustrzanki" - a zdjęcia wyglądają jak milion dolarów. Naprawdę! Mnie urzekły i pokazują dobitnie, że nie trzeba kupować sprzętu za 20 tysięcy złotych, żeby zrobić coś tak wspaniałego :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Nie wiem co byś zrobiła, gdybyś miała tą wypasioną lustrzankę, bo zdjęcia rewelacja. Świetne ujęcia, Kolory, kadry, światło.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję :)

POLECANE

magda

Wiecie co uwielbiam robić kiedy nie mogę spać w nocy? Buszuję po internecie (głównie instagram) i szukam ciekawych twarzy. Kiedyś prz...

POPULARNE