IZA

3/02/2016Witajcie :)
W ostatnim czasie nie robiłam zbyt wiele sesji. Czułam, że nie ma sensu brać na siebie tyle pracy, skoro nie wyrabiam z zaległościami i mam bardzo ograniczony czas. Ostatnio tutaj wróciłam. Miałam zamiar wstawić zdjęcia, które robiłam kilka dni temu, ale po pierwsze - nie wszystkie są gotowe, po drugie - warto zachować jakąś chronologię. 

Jakoś pod koniec ubiegłego roku (przełom listopada i grudnia) do skutku doszła dłużej planowana sesja. Kiedy dostałam od Izy propozycję współpracy, byłam zaskoczona. Dawniej przeglądając wiele razy jej portfolio nawet do głowy mi nie przyszło, że będziemy miały okazję kiedyś ze sobą pracować. A jednak, życie jest pełne niespodzianek :)
Początkowo miałyśmy różne inne wizje tych zdjęć. Miały być ciekawe plenerowe kadry ale koniec końców i tak skończyło się w moich skromnych progach.

 mod:    IZA GIĘTKA           
 mua:    GOSIA SZCZĘSNY
    fot:    ROXANA MATLA
You Might Also Like

7 komentarze

 1. Te czarno-białe ujęcia świetne :)
  http://chwileuchwycone.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Fantastyczne ujęcia! Iza jest wręcz stworzona do delikatnych portretów, pozowanie wychodzi jej rewelacyjnie, a Twoje kadry wydobywają z niej niezwykłe piękno! Gratuluję świetnie zaprojektowanej i cudnie wykonanej sesji!

  OdpowiedzUsuń
 3. ale piękne zdjęcia, te z wiankiem to magia <3 a z brokatem i złotymi ustami też genialne.. trudno wybrać najlepsze :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Wow! Wszytskie piękne, ale te czarno-białe z wiankiem wygrywają!<3

  OdpowiedzUsuń
 5. ujęcia z wiankiem są piękne :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję :)

POLECANE

magda

Wiecie co uwielbiam robić kiedy nie mogę spać w nocy? Buszuję po internecie (głównie instagram) i szukam ciekawych twarzy. Kiedyś prz...

POPULARNE