COMING SOON

9/27/2015

Witajcie! Swoją miesięczną nieobecność zawdzięczam irytującym fochom mojego laptopa. Dziadyga, chciał zepsuć się akurat teraz, kiedy mam do obrobienia tyyyyyle zdjęć. Jestem po tyłach, nawet sobie nie wyobrażacie jak bardzo! Jestem zła sama na siebie, bo zalegam ze zdjęciami, które robiłam jeszcze w wakacje. 
Kilka dni temu odebrałam komputer z serwisu i wreszcie mogę nadrabiać. Niestety, są też inne przeszkody. Odwieczny wróg każdego młodego człowieka - szkoła. Obecnie zabiera mi konkretne 3/4 mojego życia. Chociaż nie jestem przykładną uczennicą i właściwie nie uśmiercono mnie psychicznie sadystycznym planem lekcji, to i tak czuję, jakby moje życie kręciło się tylko wokół tego. Najgorszy, bo ostatni, rok technikum. Nie dość, że matura, to jeszcze po drodze multum egzaminów zawodowych... samym myśleniem o tym jestem wykończona i nie mam siły na nic. Czasem mam wrażenie, jakbym kompletnie nie ogarniała życia i tego, co się aktualnie wokół mnie dzieje.
Nie chcę być po tyłach w fotografii. Mimo wszystko ciągle działam. Zawsze publikuję tutaj komplet zdjęć z sesji, kiedy cała jest już gotowa, ale skoro nie jestem w stanie żadnej skończyć, to postanowiłam, że wstawię post, który będzie zapowiedzią tego, co wkrótce się tutaj pojawi :) 
modelka:      Maria Marcol
    makijaż:      Gosia Szczęsny    modelka:      Natalia Juraszek
    makijaż:      Gosia Szczęsnymodelka:      Anna Boenish
    makijaż:      Ola Adamkiewicz         modelka:    Martyna Hamerla
        makijaż:    Gosia Szczęsnymodelka:      Naomi Muras
    makijaż:      Gosia Szczęsny              modelka:      Waroonkan Sima-aree
     makijaż:      Gosia Szczęsny


Mam nadzieję, że mój nowy ekran nie jest za jasny i zobaczycie zdjęcia tak, jak ja je widzę. Mam nadzieję... I macie trzymać za mnie kciuki, żebym wszystko ogarnęła, nie wybuchnęła mi głowa po drodze i żeby nikt się na mnie nie obraził za taką powolną pracę.
PS. zrobiła się tutaj brzydka jakość :(

You Might Also Like

9 komentarze

 1. Z niecierpliwością czekam na kolejne wpisy,będzie się czym zachwycać :) P.S Trzymam kciuki! Chociaż sama mam już szkołę za sobą i całe szczęście studia nie są takie straszne to wiem że momentami można zwariować :)

  OdpowiedzUsuń
 2. 4 sesji nie mogę się mega doczekać!

  OdpowiedzUsuń
 3. Jejku zapowiada się bardzo ciekawie :) Poprzednie prace masz cudowne <3

  OdpowiedzUsuń
 4. Mega zdjęcia !
  Zapraszam flarri.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. Wspaniale! Czekam z ogromną niecierpliwością!

  OdpowiedzUsuń
 6. Zapowiadają się genialne sesje *.* już nie mogę się doczekać kolejnej porcji zdjęć! Ja też w tym roku mam maturę, a czas płynie coraz szybciej :(

  OdpowiedzUsuń
 7. 1 i ostanie zdjęcie są przepiękne :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję :)

POLECANE

magda

Wiecie co uwielbiam robić kiedy nie mogę spać w nocy? Buszuję po internecie (głównie instagram) i szukam ciekawych twarzy. Kiedyś prz...

POPULARNE