OLIWIA

1/08/2015
mod: Oliwia P.
fot: Roxana M.
help: Sabina N.

Po raz kolejny miałam przyjemność fotografować Oliwię - cudowną i zdolną tancereczkę, która mieszka w moich okolicach. Miałyśmy pomysł i zamiar zrealizowania sesji tanecznej w zimowej scenerii... ale nie wyszło. Wiał niesamowicie silny i zimny wiatr, co bardzo utrudniało nam wszystko, a do tego w międzyczasie stopniały resztki śniegu i otoczenie nie powalała na kolana. Miałyśmy na szczęście w zanadrzu plan B, który zrealizowałyśmy pomimo wszelkich utrudnień. Zgrzeszyłabym, gdybym nie wspomniała tutaj również o Sabinie, która ogromnie mi pomagała :) asystenci zawsze się przydają, a w trudnych warunkach ich pomoc jest nieoceniona <3
Łatwo nie było, zmarzłyśmy okropnie, ale chyba nie wyszło najgorzej, bo jedno zdjęcie z tej sesji otrzymało rekomendację na photoblogu <3 moja pierwsza rekomendacja, spełniło się moje malutkie marzenie!
a oto kilka portretów z tego dnia :) i kilka tanecznych ujęć :)

Nie jestem mistrzem jeżeli chodzi o zdjęcia taneczne, ale mając przed obiektywem dziewczynę, która na co dzień tańczy... dlaczego by tego nie wykorzystać ;) 

 _________________________________________________________________________________


You Might Also Like

6 komentarze

 1. Jaka szkoda, że zdjęcie poziome z tych tanecznych nie jest w kolorkach.
  Ale ogólnie bardzo fajne ujęcia :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. właśnie w kolorze mi się nie podobało, dlatego zmieniłam na czerń i biel :) i wygląda o niebo lepiej, ma swój klimat :)

   Usuń
 2. Niesamowita sesja Kochana <3
  nie mogę wybrać ulubionego bo wszystkie zdjęcia są takie genialne :)
  i czekam na Waszą taneczną sesję, mam nadzieję że jeszcze kiedyś się taka odbędzie bo po tych kilku fotografiach zapowiada się świetnie :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. dziękuję <3 a sesję taneczną jeszcze na pewno zrobimy :) mam kilka pomysłów i poza tym chcę wreszcie wykorzystać talent Oliwii :)
   a tymczasem odeślę Cię do wcześniejszej sesji tanecznej (nie wiem czy widziałaś) ;)

   http://roxana-fotografie.blogspot.com/2014/05/oliwia.html

   Usuń
 3. Klimatyczne ujęcia, piękna mimika modelki, portrety wyszły rewelacyjne! 4 ostatnie zostały moimi ulubionymi.
  Ujęcia taneczne też ciekawe, czerń i biel nadała "mocy" zdjęciom ;)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję :)

POLECANE

magda

Wiecie co uwielbiam robić kiedy nie mogę spać w nocy? Buszuję po internecie (głównie instagram) i szukam ciekawych twarzy. Kiedyś prz...

POPULARNE